خانه رفاه کودک و خانواده پرچین

“مرکز رفاه کودک و خانواده” از مراکز غیردولتی تحت نظارت سازمان بهزیستی است که با ارائه خدمات عمومی به صورت ساعتی و تمام وقت تعریف شده است.

این مراکز در سه تیپ ١ و ٢ و ٣ مشغول به فعالیت در رنج سنی ۶ ماه تا ١٢ سال، برای ارائه خدماتی همچون مراقبت روزانه، مشاوره و راهنمایی، اردوهای فرهنگی تفریحی، فعالیت های فوق برنامه، دوره ها و جلسات آموزشی ویژه خانواده ها میباشد.

مرکز رفاه کودک و خانواده پرچین به عنوان اولین مرکز در تهران در سال ١٣٩٨ تاسیس شد و در حال حاضر با پذیرش کودکان از رده سنی ١/۵ سال تا ٧ سال مشغول به فعالیت میباشد.

مجموعه پرچین با رویکرد منحصر به فردی که در جهت رشد کودکان در نظر دارد، دارای ٢ هزار متر زمین میباشد که ٢۵٠ متر از آن فضای بسته و مابقی زمین بازی میباشد که با فضاهایی که نیاز رشدی (شن بازی، آب بازی، نجاری، نقاشی، بازی‌های طنابی، بازی‌های تعادلی، صخره نوردی، بازی‌های وانمودی) کودک را پوشش می‌دهد، طراحی شده است.

همچنین نیاز خانواده های دارای کودکان در سنین مختلف در این مجموعه به شکل حضور تمام وقت کودکان، دوره پیش مهد، مزرعه الفبا، کارگاه‌های فرزندپروری، کارگاه‌های مادر و کودک، کارگاه موسیقی، برگزاری رویدادها،  بازی آزاد مزرعه، جشن و دورهمی پوشش داده شده است.

جهت آشنایی بیشتر به منو خدمات مراجعه نمایید.