مهد کودک

مهد کودک پرچین، زیرمجموعه ‌های مرکز رفاه کودک و خانواده پرچین، برای پاسخ به نیاز کودکان ۳ تا ۷ سال برای ارتباط با همسالان و تجربه اصیل کودکی تأسیس شده است.کودکان در طول روز مستقل از حضور والدین در بستر۲۰۰۰ متری غنی، طبیعی و امن مجموعه،  به یادگیری آزاد و انجام فعالیت‌های پرورشی می‌پردازند. رویکرد این مرکز ارزش نهادن به انتخاب آزادانه کودکان، بسط دادن پروژه‌های خلق شده توسط آنان، کشف و مشاهده  در بستر طبیعت، افزایش مهارت های ارتباطی، خود یاری و … است.

برنامه‌های مهد کودک

مهد کودک خانه رفاه پرچین برنامه‌های خود را در دو محور اصلی  یادگیری آزاد و برگزاری کارگاه‌های تجربه‌محور تنظیم کرده‌است. کنشگری کودکان در فضای باز به صورت آزاد و رها و همچنین حضور در کارگاه‌های پرورشی این فرصت را برای آنان فراهم می‌کند که به کسب مهارت‌های اساسی و ضروری برای زندگی آینده بپردازند.

رعایت نکات بهداشتی در پرچین

با توجه به حساسیت خانه رفاه پرچین به سلامت کودکان؛ این مرکز تدابیر زیر را در جهت بهداشت محیط و محل بازی کودکان اتخاذ نموده است:

  • ضدعفونی باغ هزارمتری پرچین بعد از هر دوره بازی آزاد
  • ضدعفونی محیط داخلی مهدکودک با اشعه UV
  • پایش سلامت پرنسل به صورت دوره‌ای
  • استفاده حداقلی از محیط داخلی در ایام کرونا

ثبت‌نام در مهدکودک

خانواده‌های محترم و علاقه‌مندی که تمایل دارند کودک خود را در مهدکودک پرچین ثبت‌نام نمایند، میتوانند با شماره‌های مجموعه تماس بگیرند و ضمن رزرو زمان بازدید خود از مجموعه، از اطلاعات کامل برخوردار شوند.